RFID Demirbaş, Varlık ve Ekipman Takibi

RFID Demirbaş Takip Sistemi hızlı-hatasız sayım, kontrol, takip ve izlenme sağlar. Hastane, üretim, ofis, mağaza gibi ortamlarda mevcut demirbaş varlık envanterinizin güncel ve doğru şekilde tutulmasını sağlar.

Geriye Dönük Üretim Takibi

Kullanılan hammadde ve parçaları seri/parti numaralarını eşleştirerek geriye dönük izlenebilirlik takibi sağlar. Herhangi bir hata ile karşılaştığınız durumda üretim geçmişindeki herhangi bir noktaya geri dönerek ürün bileşeninde bulunan hammadde ve parça bilgilerine, hangi hatta üretildiğine ulaşabilirsiniz.

Üretim Takibi

Üretim süreçlerindeki parça ve ara ürünlerin doğru kullanımını denetleyen, ürün ağaçları, reçeteler ile uyumunu takip eden, gerektiğinde operatörleri uyaran, eKanban gibi üretim bantları-depo arasındaki malzeme hareketlerini ve WIP stoklarını yöneten, projeye bağlı değişkenlik gösteren özel üretim durumlarında operatörlere üretim talimatlarını ileten RFID sistemleri sunar.

RFID Depo Yönetimi

Yükleme, boşaltma, sevkiyat, mal kabul, transfer, sayım gibi birçok depo operasyonunun RFID sistemleri ile otomasyonu ile zaman kazanın, hataları ve maliyetleri azaltın

Parekende ve Mağazacılık

Mağazacılık ve perakende operasyonlarının yönetimi için üretim aşamasından satışın tamamlanmasına kadar uzanan her noktada takip, kontrol, sayım ve güvenlik çözümleri sunar. Mağaza ve raf stokları doğru olarak takip edilir, mağaza demirbaşları yönetilir, verimlilik ve güvenlik sağlanır.

Arşiv Yönetimi

Zahmetli doküman ve dosya yönetimi süreçlerinin, manuel olarak yürüyen kayıt, okutma, transfer işlemlerinin otomasyonu için yüksek doğruluk ve hassasiyet ile çalışan RFID sistemleri sunar.

Organizasyon Modülü

Toplantı, fuar, organizasyon gibi yoğun insan trafiğini yönetmeye yönelik sunulan RFID sistemleri hem organizatörler hem de katılımcı ve ziyaretçiler için değer katan çözümler sunar.

RFID Otopark Takip

Otoparkınıza giren tüm araçların otomatik olarak okunması, denetlenmesi ve giriş/ çıkışlarının kontrol altına alınması için yüksek güvenlikli RFID HGS otopark sistemleri. Esnek ayar ve konfigürasyon seçenekleri ile konut veya ticari, her tür otopark için uyumludur.